1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun açıklamalarının ardından olağanüstü toplantı kararı!
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun açıklamalarının ardından olağanüstü toplantı kararı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun açıklamalarının ardından olağanüstü toplantı kararı!

Beşiktaş Yönetimi, Ahmet Nur Çebi önderliğinde şu saatlerde Ümraniye'de toplandı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Siyah Beyazlı ekipte yönetim olağanüstü toplantı kararı aldı. Corona virüse yönelik salgında dezenfeksiyon çalışmaları yapılan Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılacak toplantıda önemli konuların altı çizilecek.

Toplantıda gelecek sezonun transfer çalışmaları, gelecek ve gidecek oyuncuların durumu ile mali tablonun değerlendirme altına alınacağı gelen haberler arasında. En önemli konunun ise Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından mevcut idareyi hedef alan açıklamaları olduğu öğrenildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ne demişti?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Yöneticilik yaptığı dönemde, yaptığı ve yapacağı ekstra harcamalara karşılık Futbol Direktörü Ali Naibi’ye ekstra fazla prim yatırtıp kendisinden bu primi elden nakten alan yöneticimiz, dönemin İkinci Başkanı, şimdinin #güçlübaşkanı sayın Ahmet Nur Çebi’dir” iddiasında bulunmuştu.

Mahmutyazıcıoğlu’nun bu konudaki paylaşımlarına devam etmesi sonrasında yöneticiler, Başkan Ahmet Nur Çebi’yle görüşüp aynı şekilde karşılık vermesini beklediklerini dile getirmişlerdi. (Fanatik - Süleyman Hatısaru)

Önceki ve Sonraki Haberler