1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Sakatlardan sevindirici haber
Sakatlardan sevindirici haber

Sakatlardan sevindirici haber

Beşiktaş Süper Lig'in 7. haftasında oynayacağı Kayserispor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Siyah beyazlılarda tedavisi tamamlanan Gökhan İnler, takımla antrenmalara başladı.

A+A-

Beşiktaş Süper Lig'in 7. haftasında oynayacağı Kayserispor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Siyah beyazlılarda sakatlığı bulunan oyunculardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. Talisca ve Gökhan Gönül'ün ardından tedavisi tamamlanan Gökhan İnler de takımla çalışmalara başladı. Gökhan İnler son antrenmanın tamamında yer aldı. Ayak bileğindeki sakatlığı süren Oğuzhan ise henüz hazır hale gelmedi. Koşulara devam eden Oğuzhan, bir süre sonra daha takımdan ayrı olarak çalışacak. Başakşehir ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan Adriano ve Atiba ise son antrenmanda yer almadılar. Durumları ciddi olmayan iki futbolcu da tedbir amacıyla salonda çalıştı.

Antrenmana milli takım kamplarından dönmeyen Aras ve Qaresma da katılmadı. Üst solunum yollarından problem yaşayan Tosic ve tedavisi süren Tolga da son antrenmana çıkmayan oyuncular arasında yer aldı.

Taktik çalışmaların ağırlıkta olduğu antrenman hücum organizasyonları tekrarları ile sona erdi.(NTV Spor)

Önceki ve Sonraki Haberler