1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Sakatlıklara karşı kurban!
Sakatlıklara karşı kurban!

Sakatlıklara karşı kurban!

Sakatlıklardan bunalan Fikret Orman, divan toplantısı sonrası arkadaşlarıyla birlikte tesislere geçip kurban kesti. Siyah-Beyazlılar, şanssızlıkların son bulması için dualar etti.

A+A-

Kartal’da peş peşe yaşanan uzun süreli sakatlıklar can sıktı. Kem gözlerin nazarına geldiklerini düşünen başkan Fikret Orman, bu durumun sona ermesi için harekete geçip kurban kanı akıttı. Divan Kurulu toplantısı sonrası yönetici arkadaşları Ahmet Çebi, Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak’la birlikte Ümraniye Tesisleri’ne giden Orman, burada sakatlıkların son bulması dileğiyle kurban kesti. Dualar eşliğinde Beşiktaş’ın üzerindeki sakatlık kabusunu atlatması amacıyla bir küçükbaş hayvan kurban edildi.

Başkan Orman, kurban etinin personele ve çevredeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılması yönünde talimat verdi. Konu hakkında konuşan yöneticiler, “Sezon başından bu yana sakatlıktan çok çektik. Artık bunun son bulmasını arzuluyoruz. Bunda bizi çekemeyenlerin de gözünün olduğunu düşünüyoruz. Üzerimizdeki bu nazara son vermek için kurban kestik. İnşallah dertlerimize derman olur” diye konuştular. (Habertürk)

Önceki ve Sonraki Haberler