Salih ve Dorukhan transferlerinde tarih belli oldu!

Salih ve Dorukhan transferlerinde tarih belli oldu!

Salih Uçan geliyor, Dorukhan Toköz ile yollar ayrılıyor. Salih Uçan transferinin açıklanacağı tarihe dair detaylar ve Dorukhan Toköz - Fenerbahçe flörtü hakkında gelişmeleri Fanatik muhabiri Yakup Çınar yorumladı:

Ajans Beşiktaş - Salih Uçan geliyor, Dorukhan Toköz ile yollar ayrılıyor.  Salih Uçan transferinin açıklanacağı tarihe dair detaylar ve Dorukhan Toköz - Fenerbahçe flörtü hakkında gelişmeleri Fanatik muhabiri Yakup Çınar yorumladı:

‘SÖZLEŞMESİ BİTECEK, AÇIKLANACAK'

''Salih Uçan, Galatasaray ve Trabzonspor’un isteklerine rağmen Beşiktaş ile prensipte anlaşmaya vardı. Yıllık da 8 milyon TL gibi bir rakam almasını bekliyoruz. 31 Mayıs itibarıyla sözleşmesi sona erecek. Beşiktaş tarafında herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Sözleşme bittikten sonra transfer açıklanacak. ''

‘DORUKHAN’DA EMRE BELÖZOĞLU FAKTÖRÜ’

'Dorukhan Toköz, kutlamalarda ‘gidiyorum’ mesajını verdi. Bunu da en güzel Sezen Aksu’nun Gidiyorum şarkısıyla anlatırsınız. Herkes oraya çok daha eğlenceli şarkılarla çıktı. Birçok insan zaten Dorukhan’ın ayrılmasını bekliyordu. Beklentileri yüksekti, sözleşmesi sona eriyor. Eğer Fenerbahçe, Emre Belözoğlu ile devam ederse Dorukhan Toköz, Fenerbahçe’ye transfer olacak. Oyuncunun menajeri Ahmet Bulut. Emre Belözoğlu’nun da yıllarca menajerliğini yapmıştı. Fenerbahçe’nin Ozan Tufan’ı satarak yokluğunu Dorukhan Toköz ile doldurması muhtemel. '' (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler