1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Şampi değil Şampiyon"
"Şampi değil Şampiyon"

"Şampi değil Şampiyon"

Beşiktaş, 2016-17 sezonu şampiyonu oldu

A+A-

Ajans Beşiktaş - Vatan Gazetesi Yazarı Ömer Güvenç, Beşiktaş'ın şampiyonluğunu değerlendirdi. İşte Ömer Güvenç'in, Vatan Gazetesi için yazmış olduğu yazı;

VE Beşiktaş, Şenol Güneş komutanlığında 2. şampiyonluğunu yaşadı. Önce kulübü son derece başarılı bir şekilde yöneten Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Sahanın içinde olağanüstü yönetim gösteren başkomutan Güneş ve onun futbolcularını canı gönülden kutluyor ve alkışlıyorum. Birinci maçtan dünkü son karşılaşmaya kadar analarının ak sütü gibi helâl bir şampiyonluk kazandılar.
 
12. ADAM OLDULAR
 
TARAFTARLARIN hakkını yemeyelim. Her zaman her yerde takımın yanındaydılar. 12. adam sıfatını fazlasıyla hak ettiler. Bu sezonun en iyi futbol oynayan takımı olan Beşiktaş, G.Antep karşısında da gönülleri fetheden bir oyunla şampiyonluğa ulaştı.
 
SONUNA kadar hak etti Beşiktaş. Dün atılan golleri tarif etmeye gerek bile yok! Hepsi birbirinden güzeldi. Talisca’nın füzesinden Oğuzhan ve Babel’in gollerine kadar her şey çok güzeldi Beşiktaş adına. Bu başarıda kimin payı varsa tebrik ediyorum.