Eray Emin Aydemir

Eray Emin Aydemir

''Şampiyon Beşiktaş'' yazacaksınız...

Harika bir futbol ortamı, güzel hava, iyi bir zemin, dolu tribünler. Futbolun istediği her şey var.

Futbolcular da bu futbol ortamına uyum sağlayınca heyecanlı ve tempolu başladı mücadele.

Oğuzhan-Quaresma ve Cenk Tosun işbirliği ile gelen Beşiktaş golü tabir-i caizse Premier League işiydi.  Seyreden taraflı tarafsız herkes mutlu olmuştur.

Alanyaspor kendi çapında mücadele edip ayakta kalmaya çalışırken Beşiktaş üstün oyunuyla rahat bir ilk devre geçirdi.

İkinci devrede de aynı futbolu bekliyorduk. Beşiktaş 3. golü de buldu bulmasına ama garip bir adam çıktı sahneye… Maçın hakemi Alper Ulusoy.

Çaldığı penaltı tam anlamıyla rezalet. Pozisyonu izlerse kendinden utanmalı.

Bu sene hakemlerde bir gariplik var. Sadece Beşiktaş’ın maçlarında değil diğer maçlarda da skandal ötesi hakem kararları geliyor. Hata olarak yorumlamıyorum. Futbolu yönetenler bir baksın hakem kararlarına… İş kötüye gidiyor.

Maçla ilgili fazla yorum yapmaya gerek yok. Beşiktaş kısa bir süre hariç çok üstündü rakibine karşı, liderliği hak etti Kara Kartallar.

Gelelim yazının başlığına.

Özellikle Fenerbahçe muhabirleri sosyal medya kanallarında çok garip yorumlar yapıyorlar. Beşiktaş taraftarlarını tahrik etmek, hakemleri Beşiktaş’a karşı kışkırtmak için yoğun bir mücadele halindeler ancak zeka seviyelerindeki eksiklikler sebebiyle çabuk belli oluyor.

Sakin olun beyler. İşinizi yapın. Korkmayın kimseden, yüreğiniz varsa yine.

Ama siz de haklısınız, böyle giderse sezon sonunda çalıştığınız gazetenin spor sayfasını açtığınızda “Şampiyon Beşiktaş” yazısını göreceksiniz.

 Buna kendinizi hazırlayın derim. “Şampiyon Beşiktaş” yazacaksınız. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar