Samsunspor'dan Önder Özen'e teklif

Samsunspor'dan Önder Özen'e teklif

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın Sportif Direktör olarak düşündüğü Önder Özen, iki görüşmenin ardından yarın Samsun'a geleceği, Özen'le maddi ve diğer konularda anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanacağı iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Samsunspor'da Sportif Direktör olarak ismi geçen  Önder Özen, yarın Samsun'a geliyor. Başkan İsmail Uyanık'ın ısrarla istediği Özen'le bu zamana kadar iki görüşme yaptığı ve bu görüşmelerin oldukça olumlu geçtiği öğrenildi. Tarafların bu kez de yüzyüze görüşerek özellikle maddi konuları masaya yatıracağı ifade edildi. 

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, "Önder Özen'le sportif direktör konusunda uzlaşabilirsek, işe başlayacağız. İki kez görüştük. Sportif direktörlük kısmından faydalanacağız. Dürüstlüğüne güveniyoruz. Karanlık işleri yok. Kulüpleri zarar ettirecek en büyük olay transferdir. Orada yolsuzluk yapan, kulübüne ihanet eden her konuda da taviz verebilir. Bizim kafamızda bir insan. Bakalım anlaşabilirsek, bizim futbol takımına üst akıl olarak kurduğumuz Celil Sağır, Serkan Aykut, Cenk İşler ve Ercan Koloğlu ile birlikte güzel bir birliktelik kuracağına inanıyoruz" dedi. 

Etiketler :