1. HABERLER

  2. CANLI

  3. San Antonio Spurs - Phoenix Suns maçı CANLI İZLE (25.01.2020 NBA yayını) 
San Antonio Spurs - Phoenix Suns maçı CANLI İZLE (25.01.2020 NBA yayını) 

San Antonio Spurs - Phoenix Suns maçı CANLI İZLE (25.01.2020 NBA yayını) 

NBA'de San Antonio Spurs ile Phoenix Suns karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

Dünya basketbolunun zirvesi NBA'de 2019-2020 sezonunun heyecanı sürüyor. Bu geceki maçta San Antonio Spurs ile Phoenix Suns karşı karşıya geliyor. San Antonio Spurs - Phoenix Suns maçı 25 Ocak 2020 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 04:30 olarak belirledi. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Sporseverler, San Antonio Spurs ile Phoenix Suns arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki San Antonio Spurs - Phoenix Suns maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? San Antonio Spurs Phoenix Suns maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: San Antonio Spurs Phoenix Suns maçı izle, San Antonio Spurs Phoenix Suns canlı izle, San Antonio Spurs Phoenix Suns izle netspor, San Antonio Spurs Phoenix Suns maçı izle justin tv, San Antonio Spurs Phoenix Suns canlı yayın, San Antonio Spurs Phoenix Suns canlı periscope, San Antonio Spurs Phoenix Suns kaçak izle, San Antonio Spurs Phoenix Suns izle canlı, San Antonio Spurs Phoenix Suns maçını canlı izle, San Antonio Spurs Phoenix Suns maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Karşılaşmayı Türkiye'deki NBA TV yayınlayacak. NBA TV, Türkiye'de sadece D-Smart, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarında bulunuyor. NBA TV, D-Smart'ta 72'inci kanalda, Tivibu'da 75'inci kanalda, Turkcell TV+ platformunda ise 76'ıncı kanalda bulunuyor. NBA TV'yi izleyebilmeniz için bu platformlardaki ilgili spor paketine üye olmanız gerekiyor. Dolayısıyla bu maçı ve NBA TV'yi ücretsiz ve şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler