San Jose Earthquakes - Portland Timbers maçı CANLI İZLE (16.05.2021) Canlı Yayın

San Jose Earthquakes - Portland Timbers maçı CANLI İZLE (16.05.2021) Canlı Yayın

ABD Major Ligi MLS'de Portland Timbers ile San Jose Earthquakes karşı karşıya geliyor. Bu maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri...

MLS'de (ABD Major Ligi) 2021 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan ve Kanada futbol liglerinin en üst düzey ligidir. Bugünkü maçta San Jose Earthquakes ile Portland Timbers karşı karşıya geliyor. San Jose Earthquakes - Portland Timbers maçı 16 Mayıs 2021 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 05:00 olarak belirledi.

Peki San Jose Earthquakes - Portland Timbers maçı hangi kanalda canlı izlenecek? San Jose Earthquakes Portland Timbers maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "San Jose Earthquakes Portland Timbers canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi San Jose Earthquakes ile Portland Timbers arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler