Sangare Beşiktaş'ta krize neden oldu

Sangare Beşiktaş'ta krize neden oldu

Beşiktaş, en başından beri sağ bek için Nazım Sangare'yi düşünüyordu. Ancak oyuncu, Fenerbahçe'ye transfer oldu. Bu durum siyah beyazlılarda krize neden oldu.

Ajans Beşiktaş - Nazım Sangare’yi Fenerbahçe ile aynı parayı ödemeyi kabul etmesine rağmen kaptıran Beşiktaş’ta büyük hayal kırıklığı yaşanıyor… Bunun en önemli nedenlerinden birisi de Sangare’nin Türk statüsünde oynayacak olması. Çünkü şu anda Beşiktaş’ın elinde henüz lisans çıkarılamamış Josef’le beraber 15 yabancı bulunuyor. Yabancı bir forvet alacak olan Beşiktaş, muhtemelen yabancı olmak zorunda kaldığı sağ bek transferi için şimdi Isimat-Mirin’in yanı sıra Vida, Douglas ve N’Koudou’dan birisinin takımdan ayrılmasını beklemek zorunda kalacak.

Çebi'nin 2 aydır uğraştığı Sangare'yi Koç 1 haftada bitirdi

Beşiktaş, Nazım Sangare’nin transferi için 2 aydır uğraşırken Fenerbahçe’nin son 1 haftada araya girmesi ve işi bitirmesi büyük hayal kırıklığına neden oldu. Ahmet Nur Çebi 500 bin euro’luk başladığı her görüşmede 100 bin euro’luk artışlar ve takas teklifleriyle kapısını çaldığı Sangare konusunda en fazla 1.25 milyon euro’y kadar yükselmişti. Ancak Ali Koç, Ali Şafak Öztürk’le görüştü. 2 milyon euro’luk teklife 1.75 milyon euro ile cevap verdi. Araya giren Çebi, rakamı son anda yükseltse de Fenerbahçe Kongre Üyesi olan Öztürk, Koç ile anlaştıklarını söyleyerek Çebi’ye olumsuz cevap verdi. Başkan yıkıldı. (Fotospor)

Etiketler :