1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şansal Büyüka'dan şok cevap: ''5 yemişsin, hakem mi konuşulur?''
Şansal Büyüka'dan şok cevap: ''5 yemişsin, hakem mi konuşulur?''

Şansal Büyüka'dan şok cevap: ''5 yemişsin, hakem mi konuşulur?''

Çaykur Rizespor'un futbolcusu Oğulcan Çağlayan, Fenerbahçe maçının ardından yedikleri 3. golde hakem hatası olduğunu söyledi.

A+A-

Oğulcan Çağlayan maçın ardından yaptığı açıklamada, "Hakemler biraz daha dikkatli olmalı. Ligin kaderini hakemler belirliyor gibi oluyor. Bizim yediğimiz 3. golde faul bize vardı. Rakip bizim stoperi sırtına alıyor, dönüyor faul rakibe veriliyor ve 3-1. İçeri 2-1 ile 3-1 girmek arasında ciddi fark var. 3-1'den dönmek daha zordu. Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın böyle faullere ihtiyacı yok. Dediğim gibi hakemler biraz daha dikkatli olmalı. Tabi biz artık bugünü unutmak zorundayız ve hemen bir sonraki maça konsantre olacağız." dedi.

Oğulcan Çağlayan, 5-1'lik mağlubiyet hakkında son olarak, "Açıkçası skora inanamadım nasıl oldu diye. 1-0 öne geçiyoruz ve 5-1 kaybediyoruz. Hala inanamıyorum. Ama işte futbol bu." diye konuştu.

ŞANSAL BÜYÜKA VE TÜMER METİN'DEN YORUM

Oğulcan Çağlayan'ın hakem hakkındaki açıklamalarının Şansal Büyüka, "Tamam da yani 5-1 yenilmişin. Böyle bir maçın ardından bunları söylemek ne derece doğru bilemiyorum." derken, Tümer Metin ise "Oğulcan'ın sadece soyunma odasına 2-1 ile 3-1 gitme arasında fark var sözüne katılıyorum. Evet orada bir fark olacaktı ama gidişata bakıldığında üretemeyen Rizespor'un yine her halükarda şansı az görünüyordu." dedi. (Futbol Arena)

Önceki ve Sonraki Haberler