1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şenol Güneş, Aziz Yıldırım ve Hüseyin Göçek'e sert sözler
Şenol Güneş, Aziz Yıldırım ve Hüseyin Göçek'e sert sözler

Şenol Güneş, Aziz Yıldırım ve Hüseyin Göçek'e sert sözler

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan Spor Saati programının yorumcusu Fatih Altaylı gündeme dair açıklamalarda bulundu.

A+A-

İşte Altaylı'nın açıklamaları: "Ben spor yorumculuğuna döndükten sonra kıyamet koptu. Tweet atanlar, mail atanlar oldu. Baktığın zaman sporda veriler çok açık. Derbinin golsüz berabere gideceği, tatsız - tuzsuz geçeceği belliydi. Pozisyon olmayacağını bile söylemiştim. Digiturk sayesinde futbolun rezaleti ortaya çıkıyor. Avrupa'daki maçlara baktığımız zaman her şey ortaya çıkıyor."

 

"ŞENOL GÜNEŞ LAF OLSUN DİYE KONUŞUYOR"

"Şenol Güneş haftaya 8. günü eklemek istiyor. Türkiye Kupası, lig ve Avrupa maçlarını ortaya koyduğunda zaten gün kalmıyor. Şenol Güneş laf olsun diye konuşuyor. Şenol Güneş'i mutlu etmek için iki bin yıllık takvimi değiştirmek, perşembe ertesi gibi haftayı sekiz güne çıkaracak formülasyon lazım. Maç cuma günü oynansa neden cumartesi oynamadık diyecek?" ifadelerini kullandı.
 
"6222 NEDEN UYGULANMIYOR"

"Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu, Türk spor ortamını aşırı derecede geriyorlar. 6222 sayılı yasanın neden uygulanmadığını merak ediyorum. Şike tamam kumpastı da bu sözleriniz ne?"
 
"GÖKHAN GÖNÜL'E YAPILANLAR AYIPTIR"

"Gökhan Gönül 9 sene Fenerbahçe'ye hizmet etmiş ve anlaşamayarak gitmiş. Fazla para alıp gittiği için küfür edemezsin. Gökhan'a yapılanlar ayıptır. Geleceğini düşünerek daha iyi teklife gidecek. Bunlar profesyonel futbolcular... Taraftar, yönetici değiller. Dolar sallamak ne demek? Siz kimsiniz kardeşim. Bu çocuk sakatlansa, parasız kalsa siz mi bakacaksınız? Yarının ne getireceği belli mi?"
 
"DERBİDE KARAKTERİ OLMAYAN BİR HAKEM VARDI"

"Hüseyin Göçek derbide nasıl olduğunun cevabını verdi. Yönetimiyle ilgili olarak karakteri olmayan bir hakem vardı. Volkan Şen'in hakemleri bir dövmediği kalıyor. Başkan bir oyuncu olsa bu zamana kadar 4 tane kırmızı kart görürdü. Herkes hakemin kendi lehine hatasını görmemeye çalışıyor. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun "Hüseyin Göçek derbi hakemi değildir" açıklaması var. Hakemlerimiz kötü, futbolumuz da iyi değil zaten."
 
"TÜRK HAKEMLİĞİNİN KATLİNİN SEBEBİ ERMAN TOROĞLU'DUR"

"Bu kadar program yapılıyorsa hakemlerimizin böyle olması normal. Türk hakemliğinin katlinin sebebi Erman Toroğlu'dur. Yıllarca yayıncı kuruluşta "Hakemleri yavaş göster, alttan göster, üstten göster, arkadan göster diyerek hakemleri manyak ettiler. Bu ihaleyi yapanlar, bu programları yapamazlar diye şart konulsun istedim. İngiltere'de böyle bir şey var mı? Erman Toroğlu bundan popüler olup da mangırı götürmeye başladığı zaman küt Ahmet Çakar, küt o, küt bu... Hakemliğinin zirvesinde yorumcu olmak için görevini bırakanlar oldu. Bünyamin Gezer yorumcu olmak için hakemliği bıraktı. Biz de hakem konuşmasak daha iyi olacak."

Önceki ve Sonraki Haberler