Şenol Güneş: "Kim oynarsa oynasın..."

Şenol Güneş: "Kim oynarsa oynasın..."

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki temsilcimiz Beşiktaş rövanş maçında Avusturya temsilcisi LASK Linz ile karşı karşıya geldi.

Ajans Beşiktaş - Linzer Stadı'nda Karadağlı hakem Nikola Dabanovic yönetimindeki maçta Beşiktaş attığı tek golle turu geçmeyi başardı. İstanbul'daki karşılaşmayı Ryan Babel'in golüyle 1-0 kazanan Beşiktaş, bu avantajlı skorla rövanşta tur aradı ve Alvaro Negredo'nun 89. dakika LASK Linz'in filelerine gönderdiği golle tur atladı.

Karşılaşmanın ardından Şenol Güneş  "Kaybetmek üzüntü verici. Takım olarak bugün iyi değildik. Turun son dakikada gelmesi sevindirici, onun dışında olumsuz bir gün. Bu maç bize yakışmadı. Bugün hatalar çok fazlaydı. Bizim oyun tarzımızın dışında bir oyun çıktı bugün ortaya. Olumsuzlukları kendi aramızda değerlendireceğiz. Negredo oyuna girdi, golü de attı ama fizik olarak istenen seviyede değil. Şu anda takım, iyi de oynasak, kötü de oynasak, değerlendirmeye alınmaz. Enzo geçen maç hata yapmadı, bu hafta yaptı. Caner dinamik ama düşüşe geçebilir. Eksik olan oyuncular da var, uyumsuzluklar da var. Kim oynarsa oynasın, skoru alabilmeliydik."

Etiketler :