Şenol Güneş: "Konya maçı bir fırsat"

Şenol Güneş: "Konya maçı bir fırsat"

Kara Kartal’ın başarılı teknik adamı Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig’de bu akşam Konyaspor’la oynayacakları mücadele öncesinde oyuncularına uyarılarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - UEFA Avrupa Ligi’nde Malmö’ye kaybettikleri mücadelenin ardından İsveç’ten özel uçakla direkt Konya’ya giden ve çalışmalarını bu şehirde sürdüren Beşiktaş’ın hocası, Yeşil-Beyazlılar karşısına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyledi. Güneş, dünkü idman öncesinde oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Malmö karşısında beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Bu hem taraftarımıza hem de bize büyük sürpriz oldu. Oluşan olumsuz havayı dağıtmak için Konyaspor maçı önemli bir fırsat. Rakibimizi yenip ligdeki kazanma serimizi sürdürmeliyiz” dediği öğrenildi.

Takım kampa girdi

Siyah-Beyazlılar, Konyaspor mücadelesinin hazırlıklarını dün yaptıkları antrenmanla tamamladı. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Konya’da yapılan çalışmalarda futbolcular, taktik ve kondisyon idmanı yaptı. Koşu ve pas çalışmalarıyla başlayan antrenman, tam sahada yapılan taktik maçıyla sona erdi. Futbolcular, idman sonrasında kampa girip maç saatini beklemeye başladı. (Fanatik)

Etiketler :