Şenol Güneş: "Şampiyonluk bir hayal değil"

Şenol Güneş: "Şampiyonluk bir hayal değil"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray maçı öncesi oyuncuları ile bir toplantı yaptı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, pazar günü Galatasaray'la Vodafone Park'ta oynayacakları karşılaşma öncesinde dün oyuncularıyla bir araya geldi.

Akşam antrenmanı öncesinde oyuncularını etrafına toplayan Güneş, taraftarları önünde çıkacakları maçtan zaferle ayrılmaları gerektiğinin altını çizdi.

Derbiden galibiyetle çıkmaları halinde ligin zirvesiyle aralarındaki puan farkının maç fazlasıyla 5'e ineceğini hatırlatan Güneş, "Şampiyonluk için bizi hiç hesaba katmadılar. Şimdi telaffuz edilmeye başlandık. Bu bir hayal değil. Sadece avantaj olarak geriyiz. Ancak kazanılacak çok maç var. Hepsini alalım, nerede olacağımızı sonra görelim. Mutlu son sadece bize bağlı değil. Ama bize endeksli denilebilir"ifadelerini kullandı.

"Teslim olmak yok"

Tecrübeli hoca, sözlerinin devamında, "Puan sıralamasında üstümüzde olan Fenerbahçe'yi kendi evinde yendik. Şimdi bir diğer takım olan Galatasaray bize gelecek. Biz kazanacağız. Öyle teslim olmak yok. Beşiktaş'ın yani sizlerin sahada hep bir son söz söyleme durumu vardır. Şampiyonluk gelsin ya da gelmesin, biz belirleyici olacağız. Bizim için kalan maçların hepsi final. Kaybetmek yok" diyerek hedefi belirledi. (Fanatik)