Şenol Güneş sıkıntıya çözüm arıyor!

Şenol Güneş sıkıntıya çözüm arıyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş takımı daha iyi bir düzeye getirmek için kolları sıvadı. 8 haftalık tespitleri masaya yatırıp çözüm aranacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın 8 maçlık performansını beğenmeyen Şenol Güneş takımdaki sorunları tespit etti. Güneş bu sezon maçların ilk yarılarında takımın kötü oynamasını öncelikli sorun olarak belirledi. Bu sezon Beşiktaş'ın lig maçlarının sadece 3'ünde ilk yarıyı önde kapatması Güneş'i harekete geçirdi.

8 MAÇIN 7'SİNDE GOL YENDİ

Devre arasında bu sıkıntıyı gidermek için özel bir çalışma gerçekleştirecek olan Güneş takımının her maçta gol yemesine de çözüm arayacak. Beşiktaş ligde bu sezon Kayseri dışında her takımdan gol yedi.

SON 6 DEPLASMAN HÜSRAN

Beşiktaş'ın lig ve Avrupa'da son 6 deplasmanda galibiyeti olmamasını kabul edemeyen Güneş'in bu durumu da gidermek için futbolcularıyla bir toplantı yaparak terapide bulunacağı öğrenildi.

KADRO İSTİKRARI KORUNACAK

İstikrarsız sonuçlardan rahatsız olan Güneş Beşiktaş'ın bir ileri bir geri gitmemesi için kadroda da bütünlük sağlamayı planladığı ortaya çıktı. Sakatlık ve cezalı dışında kadro istikrarı korunacak. (Takvim)