Şenol Güneş'e yeni yardımcı geliyor! Listede 4 aday var

Şenol Güneş'e yeni yardımcı geliyor! Listede 4 aday var

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yönetim ile yaptığı görüşmede önümüzdeki sezon bir yardımcı antrenör ile çalışmayı kabul etti.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta Tamer Tuna'nın ayrılmasının ardından bu sezon Şenol Güneş'in yardımcıya ihtiyaç duyduğu sık sık dile getirilirken, sezonun sona ermesinin ardından yönetim ile deneyimli teknik adam arasında yapılan görüşme sonrasında Şenol Güneş yardımcı antrenör ile çalışmayı kabul etti. 

Şenol Güneş'in yardımcısı kim olacak?

Beşiktaş'ta yönetimle yaptığı görüşmede gelen öneriyi kabul eden Şenol Güneş'e önümüzdeki sezon bir yardımcı antrenör geliyor. Bu sezon özellikle deplasmanda kaybedilen maçlarda oyuna müdahale etmekte geç kaldığı yönünde eleştirilen ve bu noktada bir yardımcı antrenör eksikliğini hissettiği dile getirilen Şenol Güneş'in yanına gelecek olan yardımcı adayları da belli oldu. 

ADAYLAR ARASINDA YUSUF ŞİMŞEK DE VAR

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in önümüzdeki sezon çalışacağı yardımcı antrenör adayları arasında Yusuf Şimşek, Mustafa Doğan, Yasin Sülün ve Gökhan Keskin yer alıyor. 

Öte yandan Gökhan Keskin'i alt yapıdan alarak farklı bir göreve getirmeyi planlayn Beşiktaş yönetimi, yeni yapılanma kapsamında Serkan Rençber'le çalışacak. (Futbol Arena)

Etiketler :