1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şenol Güneş'in bu sözleri alkış aldı
Şenol Güneş'in bu sözleri alkış aldı

Şenol Güneş'in bu sözleri alkış aldı

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in başarısı her geçen gün artıyor.

A+A-

Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş, İtalya'daki Napoli zaferinin ardından soyunma odasında öğrencilerini kutlayıp, bir zafer konuşması yaptı ve İtalya'da yakalanan başarıyı sürdürmeleri gerektiğini vurguladı.

"Hepinizi emeklerinizden dolayı tebrik ediyorum" diyen Güneş, futbolcularına şunları söyledi: "Beşiktaş büyük bir takım, sizler de bu takımın önemli parçalarısınız. Ben sizler için her şeyin en iyisini istedim. Siz buna layıksınız. Bu takım bu galibiyetle gruptan çıkmayı ve daha yukarılarda olmayı hak ettiğini gösterdi. Ama bunu burada bırakmamız lazım, bu başarıyı sürdürebilmemiz lazım. Birlik olup kenetlenirsek yenemeyeceğimiz takım, aşamayacağımız engel yok. Yeter ki biz kendimize inanıp, güvenelim."

Tecrübeli teknik adamın bu konuşması sonrası siyah-beyazlı oyuncular da hocalarını büyük bir coşkuyla alkışladı.

Şenol Hoca'ya dönüş yolunda teşekkür

Napoli yolculuğu öncesi Anadolu Jet ile yapılan anlaşma gereği İtalya’ya kafile uçağıyla giden Başkan Orman bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde elde edilen ilk galibiyetin mutluluğunu yaşarken çarpıcı ifadeler kullandı. Orman’ın, “Allah’tan daha ne isteyeyim! Uçağımız da var, havamız da. Ben her zaman söylüyorum, Beşiktaş çok büyük bir camiadır. Kenetlendiğimizde kimse bizim önümüzü kesemez” diye konuştuğu aktarıldı.
 
Dönüş yolunda Şenol Güneş ile konuşan Fikret Orman’ın, “Hocam size çok teşekkür ederim. Siz ve ekibiniz başta olmak üzere tüm takımı yürekten kutluyorum. Bize çok büyük mutluluklar yaşattınız” diyerek deneyimli teknik adama teşekkür ettiği de bildirildi.
 
Fikret Orman’ın sözleri karşısında oldukça mütevazı davrandığı aktarılan Şenol Güneş’in ise “Başkanım her geçen gün takım olma yolunda ilerliyoruz. Daha yolun başındayız. Bu yıl da el ele büyük başarılara hep birlikte imza atacağız” diye konuştuğu öğrenildi.
 
Uçakta kutladılar

 
Bu arada uçakta bulunan tüm yöneticilerin ve misafirlerin, futbolcuların uçağa binmesi sırasında tüm takımı alkışlarla karşıladığı ifade edildi. Napoli’de büyük bir zafere imza atan futbolcuların da yöneticiler ve özel konuklarla tek tek tokalaştıkları kaydedildi. (Milliyet ve Sabah)

Önceki ve Sonraki Haberler