Şenol Güneş'in Milli Takım kadrosu belli olmaya başladı. Beşiktaş'tan 5 isim!

Şenol Güneş'in Milli Takım kadrosu belli olmaya başladı. Beşiktaş'tan 5 isim!

Arnavutluk ve Moldova maçlarında takımın başında olacak olan teknik direktör Şenol Güneş'in kadroya alacağı bazı isimler belli olmaya başladı.

Ajans Beşiktaş - A Milli Takımın 22 Mart'ta Arnavutluk, 25 Mart'ta ise Moldova ile oynayacağı maçlarda takımın başında olacak olan Şenol Güneş'in kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Şenol Güneş'in özellikle uzun süredir milli takım kadrosunda olmayan futbolcuları çağırıp çağrılmayacağı merak edilirken deneyimli teknik adamdan sürpriz kararlar geldi. 

BEŞİKTAŞ'TAN 5 FUTBOLCU

Şenol Güneş, Arnavutluk ve Moldova ile oynanacak olan maçlar öncesinde Beşiktaş'tan Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Oğuzhan, Dorukhan ve Güven Yalçın'ı kadroya almaya karar verdi. 

EMRE BELÖZOĞLU KADRODA! ARDA TURAN YOK

Medipol Başakşehir'de son haftalarda düzenli olarak ilk 11'de oynayan Arda Turan ise milli takım kadrosuna alınmayacak. Şenol Güneş'in en büyük sürprizi ise Emre Belözoğlu oldu. 38 yaşındaki tecrübeli futbolcu ilerleyen yaşına rağmen Medipol Başakşehir'de sergilediği performansla Şenol Güneş tarafından milli takıma çağrıldı. (Futbol Arena)

Etiketler :