1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Şenol Hoca analizlere çalışıyor, forma yarışı kızışıyor
Şenol Hoca analizlere çalışıyor, forma yarışı kızışıyor

Şenol Hoca analizlere çalışıyor, forma yarışı kızışıyor

Teknik direktör Şenol Güneş, son analiz raporlarına göre futbolcularına Kayserispor maçında görev verecek.

A+A-

Milli takımlara giden oyuncuların tamamının sakatlıksız dönmesi ve formlarını korumaları Teknik Direktör Şenol Güneş'i sevindirirken, sakat oyuncuların iyileşmesi de geniş kadro için oldukça önemli oldu.

Şu ana kadar olan resmi maçlarda toplamda 22 futbolcuya şans veren tecrübeli çalıştırıcı, Kayserispor maçı öncesinde oyuncuların son durumlarını analiz ederek kadro tercihinde bulunacak.

Medipol Başakşehir ile oynanan hazırlık maçında hemen hemen tüm takımın mücadelesinden memnun kalan Güneş, bu oyuncuları da göz ardı etmeyecek.

Kayserispor'un hızlı hücumlarını oyunculara yapılacak antrenmanlarda ezberletecek Beşiktaş Teknik Heyeti, özellikle rakibin duran top organizasyonlarına önlem almaya çalışacak.

Duran topları etkili kullanabilen Kayserispor'un bu organizasyonlarını görüntülü analizlerle oyuncularına izletecek Güneş, hem alan hem de adam adama savunma konusunda uyarılarda bulunacak.

Hücumda da kanat organizasyonları üzerinde duracak olan Beşiktaş'ta Caner ve Quaresma'nın ortaya koyacağı performansa güvenen Güneş'in, Cenk Tosun ve Aboubakar ile görüşerek bu oyunculardan gelen ortaları iyi değerlendirmelerini istedi.

Çaykur Rizespor maçında pozisyonlara giren ancak değerlendiremeyen Aboubakar, kendi milli takımında attığı golle biraz olsun moral bulurken, şans bulması halinde takımın etkili isimlerinden biri olacak. (Lig tv)

Önceki ve Sonraki Haberler