''Sergen Yalçın fazla eleştiriliyor''

''Sergen Yalçın fazla eleştiriliyor''

Spor yorumcusu Erman Özgür, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş, Denizlispor'u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Özellikle yorumculara ve yazarlara söylüyorum bunu iyi dinlesinler. Futbolda ofansif ya da defansif diye bir şey yoktur. Kendimizi biraz resetleyelim. Oyun çok gelişti artık." açıklamasını yapmıştı.

Tivibu Spor yorumcusu ve Fanatik Gazetesi yazarı Erman Özgür, Sergen Yalçın'ın Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamaları yorumladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Denizlispor maçının ardından yaptığı açıklamaları yorumlayan Erman Özgür, "Ben Sergen hocanın fazla eleştirildiğini düşünüyorum. O bir gerçek ama Beşiktaş'ın durumuna bakarak teknik direktörü eleştirmek lazım. Aynı Trabzonspor'un durumda olduğu gibi. Kendi transfer ettiği oyuncuların iyi çıkmaması Sergen hocayı biraz baskı altına alıyor." dedi.

Beşiktaş'ın hedefe gitmesi için şuana kadar sergilediği oyunun zayıf olduğunu söyleyen Erman Özgür, oyuncular üzerinden değerlendirme yaptı. Erman Özgür, "Rosier'in Beşiktaş'a daha çok faydalı olacağını düşünüyorum. Oğuzhan, bizim tanıdığımız Oğuzhan'ı artık hatırlayamadığımız Oğuzhan'a dönüştürdü. Yüksek konsantrasyon ve oynama istediği Oğuzhan'da eksik ve bir türlü yerine gelmiyor." dedi.

Etiketler :