Sergen Yalçın: "Kazanırsak şampiyonuz"

Sergen Yalçın: "Kazanırsak şampiyonuz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, öğrencilerini kutladı, rakiplerine mesaj yolladı

Ajans Beşiktaş - Kayserispor galibiyetiyle rahat bir nefes alan ve kalan beş hafta için moral depolayan Beşiktaş’ta, teknik direktör Sergen Yalçın, maç sonrasında öğrencilerine motivasyon konuşması yaptı. Soyunma odasındaki konuşmada, gelecek adına ümit dolu mesajlar veren çalıştırıcı, şampiyonluğun artık kendi ellerinde olduğunu dile getirdi.

Bu kadar eksiğe rağmen, takımda görev alanların bulunmayan arkadaşlarını aratmadığına vurgu yapan ve bunun için takımı kutlayan siyah - beyazlı teknik adamın, “Elbette üç puan önemli ama bu tablo da bizi çok umutlandırdı” diyerek birlik-beraberlik tablosunun kendilerini başarıya taşıdığını söyledi.

Bu sezon ilk kez santrforsuz oynayan ve küme düşme hattındaki bir takıma karşı üç gol atarak üç puan kazanmanın önemli bir başarı olduğunu söyleyen Sergen Yalçın’ın, “Kayserispor maçı öncesinde de söylediğim gibi artık bizim için her maç ayrı bir final. Bu tempoyu ve coşkuyu devam ettirmemiz lazım. Bahanemiz yok, çıkıp oynayacağız, dedik; sizler de bunu başardınız. Ne söylesem az. İnancınızı da, cesaretinizi de hiçbir zaman kaybetmeyin” diye konuştuğu öğrenildi. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)

Önceki ve Sonraki Haberler