Sergen Yalçın’dan sert uyarı: "Kim olursa olsun affetmeyeceğim!"

Sergen Yalçın’dan sert uyarı: "Kim olursa olsun affetmeyeceğim!"

Beşiktaş Teknik Direktörü, Alanyaspor maçı öncesinde toplantı yaptığı futbolcularına, “Bundan sonra disiplinsizliğe ve sorumsuzluğa affım olmayacak” diyerek ağır mesaj verdi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'de yarın deplasmanda Alanyaspor ile çok kritik bir mücadeleye çıkacak Beşiktaş'ta Sergen Yalçın futbolcularıyla özel toplantı yaptı. Başarılı teknik adam, “Şu ana kadar 16 puan kaybettik ve zirveden şimdilik uzaklaştık. Bundan sonra puan kaybetme lüksümüz yok. Herkes sahada terinin son damlasına kadar savaşacak. Disiplinsiz ve sorumsuz davranan kim olursa olsun affetmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

“BENİM DE HATALARIM OLDU”

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, oyuncularıyla gerçekleştirdiği özel görüşmede, “Geçen sezon şampiyon olup büyük bir başarıya imza attınız. Ancak bu kadro bu yıl da aynı başarıya ulaşabilecek kapasitede. Benim de hatalarım oldu. Taraftar artık bizden iyi sonuç bekliyor. Önce Alanyaspor mücadelesini düşünün. Oradan 3 puanla dönelim ve ardından Ajax karşılaşmasına odaklanalım” diye konuştu. (Sözcü)