"Sergen Yalçın'ın açıklamaları doğru değil"

"Sergen Yalçın'ın açıklamaları doğru değil"

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Alanyaspor'a 2-0 mağlup olduğu maçı yayıncı kuruluş yorumcuları değerlendirdi. İşte yorumlar..

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'de Beşiktaş'ın Alanyaspor'a 2-0 mağlup olduğu maçı yayıncı kuruluş yorumcuları değerlendirdi. İşte yorumlar..

AÇIKLAMALARI YANLIŞ

Feyyaz Uçar: Sergen Yalçın'ın açıklamaları doğru değil. Oyuncularla arasında sıkıntı yaratır. Birilerine mesaj verdi, kime verdi bilmiyorum. Ancak sorumlusu yine Sergen Yalçın'dır.

OYUNCULARLA ARASI KOPUK

Volkan Demirel: Oyuncularla ile Sergen Hoca arasında kopukluk hissettim. Yorulmuş olduğunu gördüm. Bazen teknik adamlar, takıma bir şey yapamaz. Mağlubiyetler aşağıya çeker. Herkes ister ama içeride korku olur 'Yine mi kaybedeceğiz korkusu' takımı bu hale getirir.

ÇUKURA ATMIŞ!

Volkan Demirel: Geçen sene Beşiktaş'ı izlediğimde 'İlk 5'e giremez' dedim. Geldiler ve iki kupa aldılar. Bu takım, geçen seneden daha iyi. Bu kadro daha iyi yerlerde olabilirdi. Kaygı, endişe ve korku, Beşiktaş takımını çukura atmış durumda.

YENİLMESİ Mİ GEREK?

Volkan Demirel: Beşiktaş'ta Michy Batshuayi yok, Miralem Pjanic oynayamıyor, ne olacak? Beşiktaş yenilecek mi? Beşiktaş'ta teknik heyet ve yönetim oturup bunun üzerine konuşmalı.

BİR KİŞİYE ODAKLI OLMAZ

Volkan Demirel: Vincent Aboubakar sakatlandıktan sonra puan farkı kapanmaya başlamıştı... Bir kişiye mi odaklı olacak?

SEZON BAŞI İYİ GEÇMEDİ

Güntekin Onay: Beşiktaş'ın sezon başında iyi hazırlık kampı geçirdiğini düşünmüyorum. Az hazırlık maçı yapıldı. Sonra bir anda maç temposu gelince üst üste sakatlıklar. Taktiksel, mental iyi bir hazırlık yapılmadığının göstergesi.

MOURINHO DA AYNISINI SÖYLÜYOR

Güntekin Onay: Beşiktaş’ta 'Çalıştı, her şeyi yaptı ama kaybetti' gibi şeyler diyeceğimiz bir maçla karşılaştık mı? Deplasmanlarda böyle bir tablo görebiliyor muyuz? Gerçekten kazanma ciddi bir problemdir. Jose Mourinho, 'En önemlisi oyuncuların içindeki kazanma arzusudur' diyor. Sergen Yalçın da onu söylüyor. Çıkıp her şeyini ortaya koyarsın kaybedersin.

ABOUBAKAR'I ARIYORLAR

Güntekin Onay: Vincent Aboubakar'ı fazlasıyla aradıklarını düşünüyorum. Çok güçlü, stoperleri bezdiren, Ghezzal ve Larin'e koridor açan bir oyuncuydu. (Sporx)