Sergen Yalçın'ın Terim tarzı hamlesine destek gelmedi

Sergen Yalçın'ın Terim tarzı hamlesine destek gelmedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamalar beklediği etkiyi yaratamadı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Denizlispor galibiyetinden sonra; ''Tek güvencem Beşiktaş taraftarı. Lütfen bize yardımcı olsun Beşiktaş taraftarı'' açıklamasını yaptı. Siyah-beyazlı taraftarların kendisini aleyhine bulunan ortamda desteklemelerini istedi. Galatasaray taraftarının Terim için ''ortalığı karıştıran'' etkisini bekledi. Ancak beklediği etkiyi bulamadı.

Sözleri sosyal medyada beklediği etkiyi yapmadı. Fatih Terim’in attığı bir tweete gelen yüzbinlerce beğeni ve paylaşım gibi bir etkileşim alamadı. Taraftarlar kendisi için bir kampanya başlatmadı. Yönetimden de Sergen Yalçın’ın bu açıklamasını destekler yönde bir açıklama, paylaşım gelmedi. Sözleri bıraktığı yerde kaldı.

Yalçın’ın bu duruma çok bozulduğu ancak yakınlarının tavsiyesiyle özellikle sosyal medyada etkili olmak için profesyonel yardım alacağı öğrenildi. 

Mensah ve N'Koudou ile ideal 11 belirlenecek

Sergen Yalçın’ın gözü son rötuşları yapmak için Kevin N’Koudou ve Mensah’ı bekliyor… Başarılı teknik adam tam iyileşmeler durumunda N’Koudou’yu bu hafta Larin’in oynadığı sol kanada koyacak. Mensah’ı ise Dorukhan’ın yerine oynatacak. Mensah bu hafta Atiba’nın oynadığı 10 numaraya dönecek. Atiba da Josef’le beraber zaman zaman çift 8, zaman zaman da çift ön libero oynayacak. (Fotospor)

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler