Sergen Yalçın'ın yeni maaşı belli oldu!

Sergen Yalçın'ın yeni maaşı belli oldu!

Başarılı teknik adamın sezon sonunda bitecek olan kontratını uzatma kararı alan yönetim, kulübün efsane isminin 7 milyon TL’lik maaşını 10 milyon TL’ye çıkarmaya karar verdi.

Ajans Beşiktaş - Kulüple sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sergen Yalçın’a yeni kontrat önerme kararı alan yönetim, 2 yıllık bir mukavele hazırlamıştı. Gençlerbirliği mücadelesi sonrasında konuyu Sergen Yalçın’la görüşme planı yapan Siyah-Beyazlı idarecilerin belirlediği kontratın detayları da belli oldu. Beşiktaş’tan yıllık 7 milyon TL kazanan başarılı hocaya, teklif edilecek yeni kontratın 10 milyon TL olacağı öğrenildi.

3 milyon TL’lik maaş zammına ek olarak şampiyonluk halinde 2.5 milyon TL ve Türkiye Kupası’nın alınması durumunda ise 1 milyon TL’lik bonusların da anlaşmaya ekleneceği belirtildi.

Taraftar da imza istiyor

Siyah Beyazlı taraftarlar, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla yönetimin Sergen Yalçın’la bir an önce yeni kontrat imzalamasını ve bu konunun kapatılmasını istiyor. Özellikle Konyaspor karşılaşmasının ardından konuyla ilgili olarak yapılan yorumlarda, takımın hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası’nda oldukça iddialı olması sebebiyle kontrat konusunda yaşanılan gerilimin takımı olumsuz yönde etkilemesi istenmiyor. (Fanatik)

Etiketler :