1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Servette - Luzern maçı CANLI İZLE (28.11.2020)
Servette - Luzern maçı CANLI İZLE (28.11.2020)

Servette - Luzern maçı CANLI İZLE (28.11.2020)

İsviçre Süper Ligi'nde Servette ile Luzern karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

İsviçre Süper Ligi'nde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Servette ile Luzern arasındaki mücadele olacak. 28 Kasım 2020 Cumartesi günü oynanacak Servette - Luzern maçının başlangıç saati TSİ 22:30 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki Servette - Luzern maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi Servette ile Luzern arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Servette Luzern maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, Servette ile Luzern arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Servette Luzern maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Servette Luzern maçı izle, Servette Luzern maçı canlı izle, Servette Luzern canlı izle, Servette Luzern maçı izle, Servette Luzern canlı yayın, Servette Luzern canlı periscope, Servette Luzern kaçak izle, Servette Luzern maçını canlı yayın, Servette Luzern maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca İsviçre Süper Ligi maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Servette Luzern canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler