1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Silivrispor - Bursa Yıldırımspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)
Silivrispor - Bursa Yıldırımspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Silivrispor - Bursa Yıldırımspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Bursa Yıldırımspor, Türkiye Kupası 2. tur maçında Silivrispor ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI yayınla izlemek mümkün.

A+A-

Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 2. Tur maçında Silivrispor ile Bursa Yıldırımspor kupada karşı karşıya geliyor. Silivrispor Bursa Yıldırımspor maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? Silivrispor Bursa Yıldırımspor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

11 Eylül 2019 (bugün) saat TSİ 15:30'da başlayacak olan Silivrispor Bursa Yıldırımspor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Silivrispor Bursa Yıldırımspor canlı izle" ve "Silivrispor Bursa Yıldırımspor maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Silivrispor Bursa Yıldırımspor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Bursa Yıldırımspor ve Silivrispor taraftarları için Bursa Yıldırımspor-Silivrispor maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Önceki ve Sonraki Haberler