Sinan Bolat: "Beşiktaş'ın teklifi..."

Sinan Bolat: "Beşiktaş'ın teklifi..."

Milli kaleci Sinan Bolat, adının Beşiktaş'la anılmasından memnun...

Ajans Beşiktaş - Futbol kariyerine Royal Antwerp ekibinde devam eden milli kaleci Sinan Bolat, kariyer planlaması hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bolat, adının Beşiktaş ile anılmasına mutlu olduğunu ve teklif gelmesi durumunda değerlendireceğini açıkladı.

Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Sinan Bolat özetle şunları söyledi:

"Şu an çok iyi gidiyoruz ve üçüncü sıradayız. Beklentilerin üstündeyiz. Zorlu bir deplasmana gittik Standard Liege’i 2-0 yendik. Büyük takımlara karşı kafa tutmamız beklenmiyordu ama yetenekli ve iyi bir takımız sezon sonu ilk altıya kalıp Play-Off mücadelesine girmek istiyoruz.

BEŞİKTAŞ İYİ BİR SKOR ALACAKTIR

Genk şu anda Belçika’da ve Avrupa’da en iyi futbol oynayan takım. Bunu Beşiktaş’a karşı da gösterdiler. İç sahada daha da güçlüler. Önde baskı ile oynayan, çok koşan, hırslı bir takım. Özellikle orta sahaları çok iyi. Pozuelo ve Malinovskyi çok beğeniyorum. Ama inanıyorum ki Beşiktaş’ta yeterince kaliteli ve çok iyi bir takım iyi bir skor alacaklardır.

DERBİDE YAŞANANLAR

Derbide yaşanan olaylar hakkında yorum yapmak istemiyorum ama çok üzücü bir olay ama maalesef oluyor Türkiye Liginde çoğu kişi alışık bu duruma ders çıkarmamız gerekiyor.

TEKLİFİ DEĞERLENDİRİRİM

Çıkan haberlerden haberim yok. Ama ismimin Beşiktaş ile anılmasından gurur duydum. Beşiktaş gibi büyük bir kulübün teklifini tabi ki değerlendiririm." (Ajansspor)

Etiketler :