Sinan Bolat'tan Beşiktaş açıklaması! "Teklif gelirse..."

Sinan Bolat'tan Beşiktaş açıklaması! "Teklif gelirse..."

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Milli Kaleci Sinan Bolat'ın açıklamalarda bulundu. Sinan "Beşiktaş gibi bir takımdan teklif gelirse değerlendiririm. " açıklamasında bulundu.

Ajans Beşiktaş - Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Milli Kaleci Sinan Bolat'ın açıklamaları şu şekilde:

Belçikalılar bu sistemden memnun!

"Play-off bizim için neredeyse garanti. 4 maçta 1 puan alırsak garantileyeceğiz. Türkiye'de oynadığım dönemde de play-off yaşamıştım. Çok değişik bir sistem. Geriden gelen takımlar için avantaj oluyor. Bence doğru bir sistem değil. Normal sezonu önde bitiren şampiyon olmalı. Türkiye'de bu sistem yeni olduğu için o dönem biz bir tepki vermedik ancak daha sonra bu sistem kaldırıldı. Belçika'da uzun süredir bu sistem uygulanıyor. Bu durum ayrı bir heyecan katıyor lige. Buradaki insanlar bu durumdan memnun. Sezon şu ana kadar çok iyi gidiyor. Kendi performansımdan mutluyum. 22 martta Kupa Finaline çıkacağız. Club Brugge'ye karşı oynayacağız. İnşallah kazanırız."

Beşiktaş'ta oynamak isterim!

Kulüp benimle yeni sözleşme imzalak istiyor ancak ben diğer teklifleri değerlendirmek istiyorum. Sezon sonu ne olacak göreceğiz. Beşiktaş gibi bir takımdan teklif gelirse değerlendiririm. Beşiktaş'ta oynamak isterim. Şimdi kulüp ismi vermek doğru olmaz ancak Türkiye'den tekliflerin olduğunu söyleyebilirim.

Etiketler :