Sinan Engin'den hakemlere: "Adam gibi maç yönetin!"

Sinan Engin'den hakemlere: "Adam gibi maç yönetin!"

Sinan Engin, Konyaspor - Beşiktaş maçının ardından hakem kararlarını eleştirdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, Süper Lig 19. haftasında deplasmanda Konyaspor'a 1-0 mağlup oldu. Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, maçın ardından Mete Kalkavan ve MHK'yı eleştirdi. 

"BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİN YERİNE BEN KONUŞAYIM"

Mete Kalkavan faktörü. Konyaspor'un galibiyetine gölge düşürmüyorum. Türkiye'de şöyle bir konu var. Ne deniliyor? Canı yanan hakemlerle ilgili yorum yapıyor. Canı yanan TFF'ye gidiyor. Bir takım hakkını bir yerlerde arıyor. Bugün bilmiyor katılır mısınız katılmaz mısınız. Konyasporlu futbolcu kardeşlerimiz Beşiktaşlı oyuncuların bazılarını saha içinde dövdüler. Sevgili hakem Mete Kalkavan müsama gösterdi. Vida takım kaptanı. Vida haklı olduğu itirazda sarı kart gösteriyor. Vida o kartı almasa maç belki berabere bitecekti. İkinci sarı kartı almamak için faulü yapmadı. Beşiktaş yönetiminin yerine ben konuşayım.

"BEŞİKTAŞ'IN HAKKINI DAHA NE KADAR YİYECEKSİNİZ?"

Sevgili hakemler, sevgili MHK! Beşiktaş yarıştan koptu diye Beşiktaş'ın hakkını daha ne kadar yiyeceksiniz?  Beşiktaşlı oyunculara baktım bugün. Herhalde Önder hocayı küçümsüyorlar. Laubali davranışlar. Oyundan çıkarken, girenler hareketler tuhaf. Beşiktaş yönetimine söylüyorum. Bir an önce bu görüntüyü değiştirin. Sevgili hakemler, adam gibi maç yönetin! (Futbol Arena)