Sinan Engin'in Sergen Yalçın için flaş iddiası!

Sinan Engin'in Sergen Yalçın için flaş iddiası!

Sinan Engin'in Sergen Yalçın için flaş iddiası! A Milli Takım'ın başına geçme ihtimali olduğu iddia edilen Sergen Yalçın için Sinan Engin konuştu

Ajans Beşiktaş - Son olarak Beşiktaş'ı çalıştıran ve Süper Lig ile Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan Sergen Yalçın için flaş bir iddia geldi.

A Milli Takım'da Stefan Kuntz'un Lüksemburg ve Faroe Adaları maçları öncesinde açıkladığı kadro, fazlasıyla eleştirildi. Bu eleştirilerin ardından Kuntz'un yerine Sergen Yalçın'ın geleceği iddiaları, özellikle sosyal medyada çok konuşuldu.

Sergen Yalçın ve Milli Takım iddiası, gündemdeki yerinin korurken, deneyimli teknik adamı en yakından tanıyan Sinan Engin'den flaş bir iddia gündeme geldi.

"BİR YERDEN TEKLİF BEKLİYOR"

Sinan Engin, A Spor'daki canlı yayında flaş bir açıklama yaptı. Sergen Yalçın ile ilgili konuşan Sinan Engin "Sergen Yalçın'a çok teklif geldi, kabul etmedi. Beklediği bir yer var. Bekliyoruz. Beşiktaş'ı kastetmiyorum. Aklınıza Hull City falan gelmiş olabilir. Belki o da olabilir ama başka bir yer." ifadelerini kullandı. (Sporx)