Sırala golleri doldur cebini

Sırala golleri doldur cebini

Kartal, Hulk’u ikna etmek için garanti ücretinin yanına Avrupa’ya katılım, gol ve maç başına primlerden oluşan yeni bir teklif sundu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, Hulk'u renklerine bağlamak için mali şartlarını zorlamaya karar verdi. Bonservisi elinde olan 34 yaşındaki Brezilyalı golcü ile yapılan ilk pazarlıklarda 1.5 sezon için toplam 3 milyon Euro (1+2 milyon Euro) öneren yönetim, bundan sonuç alamayınca primlerle zamlanmış yeni bir paket hazırladı. Buna göre garanti ücret aynı kalırken şampiyonluk, Avrupa kupalarına katılımın yanı sıra gol ve maç başına primlerden oluşan daha cazip bir teklif Hulk'a sunuldu. Beşiktaş yönetimi bu şartların üstüne çıkmayacağını da iletti. Öte yandan menajer Ahmet Bulut da Hulk'un menajeri Nuno Ferreira ile Beşiktaş'ın teklifini görüşmek için İstanbul'a geldi.

JOSEF PAYLAŞTI HULK BEĞENDİ

Beşiktaş'ta Göztepe galibiyetinin ardından Josef de Souza, İnstagram hesabından paylaşımda bulundu. Josef, "Geriye düşmemize rağmen takım halinde mücadeleyi son ana kadar bırakmadık. Aynı inançla, aynı hırsla yolumuza devam ediyoruz" ifadelerini kullandı. Brezilyalı'nın bu paylaşımını, vatandaşı Hulk beğendi. Yıldız golcünün bu hamlesi sosyal medyada, "Hulk, Beşiktaş'a gelecek" şeklinde yorumlandı.

DORUKHAN'DA SON UMUT!

Beşiktaş'ın iç transferde henüz anlaşma sağlayamadığı Dorukhan Toköz'ün, menajerinden Avrupa'dan kulüp bulmasını istediği belirtildi. Siyah-beyazlıların teklifi ile oyuncunun isteği arasındaki farkın 5 milyon TL olduğu vurgulanırken, Dorukhan da önceliğinin Avrupa'da oynamak olduğunu tekrarladı. Beşiktaş'ın bu transferde artık tek umudu, 24 yaşındaki orta sahanın, Avrupa'dan beklediği teklifi bulamaması olacak. Dorukhan da Avrupa olmazsa Beşiktaş'ta kalacağını yönetime iletmiş durumda.

İKİNCİ GOLÜ ATMALIYDIK

Göztepe'nin defans oyuncusu Titi iyi mücadele ettikleri bir maçı kaybettiklerini söyledi. Titi, kaçırdıkları ikinci golün maçın kırılma anı olduğunu belirterek, "Böyle bir rakibe karşı bulduğumuz bu pozisyonu değerlendirmemiz gerekiyordu" dedi.

KULÜBELER ARASINDA TARTIŞMA!

Beşiktaş-Göztepe maçında sahadaki gerginlik kulübelere de yansıdı. Beşiktaş kaleci antrenörü Hakan Çalışkan ve yardımcı antenör Gürsoy Yalçın ile Göztepe yedek kulübesi arasında kavgaya ramak kaldı. Göztepe cephesi ile ikili arasında sözlü tartışma uzayınca araya polis girdi ve gerginlik önlendi. Dorukhan ile Beykan Şimşek kenarda tartışsa da devre arasında barıştılar. (Sabah - Ogün Şahinoğlu)

Etiketler :