1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Sırbistan - ABD maçı CANLI İZLE (12.09.2019 Dünya Kupası)
Sırbistan - ABD maçı CANLI İZLE (12.09.2019 Dünya Kupası)

Sırbistan - ABD maçı CANLI İZLE (12.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Sırbistan ile ABD maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Sırbistan ile ABD arasındaki mücadele olacak. 12 Eylül 2019 Perşembe günü oynanacak Sırbistan - ABD maçının başlangıç saati TSİ 14:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Sırbistan ABD şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Sırbistan ABD canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Sırbistan son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. ABD takımı ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 35388 olarak belirlenmiştir.

Sırbistan ile ABD arasındaki basketbol karşılaşması 12 Eylül 2019 tarihinde saat 14:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Sırbistan ile ABD arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Sırbistan - ABD maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Sırbistan ABD maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Sırbistan ABD maçı izle, Sırbistan ABD canlı izle, Sırbistan ABD izle netspor, Sırbistan ABD maçı izle justin tv, Sırbistan ABD canlı yayın, Sırbistan ABD canlı periscope, Sırbistan ABD kaçak izle, Sırbistan ABD izle canlı, Sırbistan ABD maçını canlı izle, Sırbistan ABD maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler