1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Sırbistan - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (14.09.2019 Dünya Kupası)
Sırbistan - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (14.09.2019 Dünya Kupası)

Sırbistan - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (14.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Sırbistan ile Çek Cumhuriyeti maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Sırbistan ile Çek Cumhuriyeti arasındaki mücadele olacak. 14 Eylül 2019 Cumartesi günü oynanacak Sırbistan - Çek Cumhuriyeti maçının başlangıç saati TSİ 15:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Sırbistan Çek Cumhuriyeti şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Sırbistan Çek Cumhuriyeti canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Sırbistan son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Çek Cumhuriyeti takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 40930 olarak belirlenmiştir.

Sırbistan ile Çek Cumhuriyeti arasındaki basketbol karşılaşması 14 Eylül 2019 tarihinde saat 15:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Sırbistan ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Sırbistan - Çek Cumhuriyeti maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Sırbistan Çek Cumhuriyeti maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Sırbistan Çek Cumhuriyeti maçı izle, Sırbistan Çek Cumhuriyeti canlı izle, Sırbistan Çek Cumhuriyeti izle netspor, Sırbistan Çek Cumhuriyeti maçı izle justin tv, Sırbistan Çek Cumhuriyeti canlı yayın, Sırbistan Çek Cumhuriyeti canlı periscope, Sırbistan Çek Cumhuriyeti kaçak izle, Sırbistan Çek Cumhuriyeti izle canlı, Sırbistan Çek Cumhuriyeti maçını canlı izle, Sırbistan Çek Cumhuriyeti maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler