1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Size inanmayanlara kim olduğunuzu gösterin"
"Size inanmayanlara kim olduğunuzu gösterin"

"Size inanmayanlara kim olduğunuzu gösterin"

Ahmet Nur Çebi’nin Denizli maçı öncesi motivasyon konuşmasının detayları belli oldu: "Bu takımın şampiyon olamayacağına yönelik eleştirilere cevap vermek için sahaya çıkın. Türkiye sizi görsün. Asla unutmayın, en iyiler Beşiktaş formasını giyer."

A+A-

Ajans Beşiktaş - Denizli maçı öncesine kadar çıktığı 6 karşılaşmada sadece 1 galibiyet elde eden Beşiktaş, sahadan üç puanla ayrılıp kötü gidişine son verirken, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin konuşması, oyuncuları ateşleyen en önemli etkendi.

Karşılaşma öncesi takımla bir araya gelen Çebi, "Size inanmayanlar, yapılan transferlerin yetersiz olduğunu ve takımın şampiyonluk şansı olmadığını söyleyenler var. Öncelikle ben, yönetim kurulum ve teknik heyet size sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Siz en iyisi olduğunuz için Beşiktaş'tasınız. Eksiklerimizi giderebileceğimiz uzun bir aramız oldu. Çıkın, bu maçı alın ve kim olduğunuzu herkese gösterin.. Türkiye'ye de" ifadelerini kullandı.

Çebi'nin konuşması duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Futbolcular galibiyet sözü verdi, 90 dakika sonunda ise sözlerini yerine getirmenin gururu ve mutluluğu ile İstanbul yolunu tuttular. (Sabah - Ogün Şahinoğlu)

Önceki ve Sonraki Haberler