Slaven Biliç, Beşiktaş'tan Ljajic ve Vida'yı istiyor

Slaven Biliç, Beşiktaş'tan Ljajic ve Vida'yı istiyor

West Brom'u, İngiltere Premier Ligi’ne çıkaran Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic, Kara Kartal’dan iki oyuncuyu birden alacak! Bilic’in, Vida’nın yanı sıra Ljajic’i de transfer listesine aldığı öğrenildi.

Ajans Beşiktaş - İngiltere’de West Bromwich Albion’la ilk sezonunda Championship’i Leeds United’ın ardından ikinci sırada bitirerek adını Premier Lig’e yazdıran Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic’in, transfer listesinde gözünü Türkiye’ye de çevirdiği öğrenilmişti. Hırvat teknik adamın, stoper bölgesi için vatandaşı Domagoj Vida’nın yanı sıra orta alana da Siyah beyazlıların bir başka yıldızı Sırp Adem Ljajic’i istediği bildirildi.

180 milyon Euro gelir…

Premier Lig’e çıkarak reklam ve televizyon gelirleriyle yaklaşık 180 milyon Euro’luk bir paranın da sahibi olacak West Brom’da yönetim, Premier Lig’de kalıcı olmak adına Bilic’e tüm imkanları seferber etmiş durumda bulunuyor. Kara Kartal’dan yıllık 3.4 milyon Euro alan Vida için 6-7 milyon Euro’luk bir bonservis bedelini gözden çıkarması beklenen İngiliz temsilcisinin, 28 yaşındaki Ljajic için de yaklaşık 8 milyon Euro civarı bir parayı Beşiktaş’a teklif edeceği konuşuluyor. (Fanatik)

Etiketler :