Slaven Biliç, Vida'da ısrarcı

Slaven Biliç, Vida'da ısrarcı

Premier Lig’e yükselen lWest Bromwich menajeri Slaven Biliç’in, Hırvatistan Milli Takımı’ndan da öğrencisi olan Vida’yı çok istediği öğrenildi. Beşiktaş istediği ücreti iletirken İngilizler salı gününe kadar süre istedi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın ekonomik tedbirler kapsamında satış listesine koyduğu Domagoj Vida’ya İngiliz ekibi West Bromwich Albion talip oldu.

Championship’te sezonu ikinci sırada tamamlayarak Premier Lig’e yükselen lacivert beyazlıların menajeri Slaven Biliç’in, Hırvatistan Milli Takımı’ndan da öğrencisi olan Vida’yı çok istediği öğrenildi. Bunun üzerine West Bromwich yöneticileri, Beşiktaşlı mevkidaşlarıyla bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundular. Taraflar arasındaki ilk görüşmede Beşiktaş cephesi, Hırvat futbolcu için 5 milyon Euro bonservis bedeli istedi.

Sergen Yalçın gitmesine onay verdi

West Bromwich yöneticileri bonservis ücreti konusunda düşüneceklerini belirtirken siyah beyazlılara takas konusundaki fikirlerini de sordular. İngilizler salı gününe kadar süre isterken, taraflar bir kez daha bir araya gelecek. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın hakkında olumsuz rapor verdiği ve gitmesine onay verdiği Vida, yüksek maliyeti nedeniyle finansal fair play’e uymaya çalışan siyah beyazlılar için büyük sıkıntı olmuş durumda. Toplam maliyeti 20 milyon Euro’yu aşan yıldız oyuncunun transferi için Beşiktaş yönetimi taliplerle görüşmeye devam edecek. (Hürriyet - İsmail Er)

Etiketler :