Slovenya - Türkiye maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 17.06.2021)

Slovenya - Türkiye maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 17.06.2021)

Slovenya ile Türkiye kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup C'de Slovenya ile Türkiye karşı karşıya geliyor. Slovenya - Türkiye arasında oynanacak EuroBasket maçı 17 Haziran 2021 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:00 olarak belirledi.

Peki Slovenya - Türkiye maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Slovenya Türkiye maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Slovenya Türkiye canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Slovenya ile Türkiye arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma NTV kanalından yayınlanacak. NTV kanalına hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :