Sophia Thomalla: "Karius’un maço yanı hoşuma gidiyor"

Sophia Thomalla: "Karius’un maço yanı hoşuma gidiyor"

Beşiktaş’ta son haftaların formda ismi olan ve başarılı kurtarışlarıyla öne çıkan kaleci Loris Karius’un sevgilisi Sophia Tomalla'nın, siyah-beyazlı oyuncu ile ilgili kullandığı ifadeler dikkat çekti.

Ajans Beşiktaş - 30 yaşında olan ve modellik yapan Sophia ile yakışıklılığıyla da gündeme gelen Beşiktaşlı futbolcu arasında uzun süreli bir beraberlik bulunuyor.

'Bana çok çekici geliyor' 

Alman RTL televizyonuna konuşan güzel model “Karius maço bir erkek ve bu yanı hoşuma gidiyor. Bazen kapıyı suratıma çarpar ve aradan birkaç saat geçtikten sonra ‘Sophia nerede?’ diye sorar. Bu tip adamlar bana çok çekici geliyor” dedi.

'Bugünlerde maço bulmak zor' 

Sophia Tomalla şöyle devam etti: “Bugünlerde artık etrafta pek fazla maço erkek bulamıyorsunuz. Herkesin, bunun sona ermiş olmasından memnuniyetle bahsettiği bir çağda yaşıyoruz. Ancak tek tük de olsa bunu üzücü ve utanç verici bulan kadınlar da mevcut.”

Denizli maçında tribündeydi

Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius ile zaman zaman İstanbul'a gelen sevgilisi Sophia Thomalla geçtiğimiz ay birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansımıştı. Thomalla sonrasında Beşiktaş-Denizlispor maçını tribünden takip etmişti.

Rammstein'ın solistiyle birlikteydi

Loris Karius ile olan birlikteliği Almanya'da epey popüler olan Thomalla, öncesinde, ünlü rock grubu Rammstein’ın solisti Till Lindeman ile olan ilişkisiyle de sık sık gündeme gelmişti. (Skorer)