1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Soyunma odasında huzurla oturmak bambaşka bir şeydi"
"Soyunma odasında huzurla oturmak bambaşka bir şeydi"

"Soyunma odasında huzurla oturmak bambaşka bir şeydi"

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül şampiyonluğun ardından bu sezona dair önemli açıklamalar yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Gönül şampiyonluğun ardından önemli açıklamalar yaptı.

"GALATASARAY VE FENERBAHÇE NEDEN BU DURUMDA?"

"Rakip takımların durumunu bana sormamanız daha mantıklı. Çözümü bulunabilse zaten o önlemi alacaklardır. Futbol işte. Ne olacağını bilemiyorsunuz. Çok iyi transferler yapıp kötü durumda bitirebilirsiniz ligi. Ancak büyük takımlar bu kadar kolay kolay uzun süre sıkıntı yaşamaz. 1-2 sene olabilir ama çok da uzun sürmez."

"ŞAMPİYON OLUNCA İLK HİSSETTİĞİM..."

"Şampiyon olunca ilk hissettiğim şey bütün sezon oynuyorsunuz, bu emeğin karşılığını soyunma odasında o huzurla oturmak bambaşka bir şeydi. Özellikle taraftarın, yöneticilerimizin, başkanımızın beklentilerine karşılık vermek çok güzeldi. Allah'a şükrettim bunu bize nasip ettiği için. Caner ile biz yan yana oturuyoruz sürekli soyunma odasında. O da çok mutluydu. Belki fazla forma şansı bulamadı ama her zaman takımın içindeydi. Takıma destek veriyordu, neşe kaynaklarından biriydi. Onunla göz göze gelince o da rahatladı. Fotoğraf çektik ve sosyal medyada koyduk ama yanlış anlaşıldı."

"UNUTAMADIĞIM MAÇLAR KASIMPAŞA VE FENERBAHÇE..."

"Unutamadığım maçım kötü anlamda Kasımpaşa maçıydı. İlk mağlubiyetimizdi ve kendi kaleme gol atmıştım. Kaybettiğim maçta üzüntü duyuyorum ama diğer maç da içerdeki Fenerbahçe maçı olabilir. Çünkü son saniyede yediğimiz gol üzüntü vericiydi." (ASpor)