1. HABERLER

  2. DİĞER HABERLER

  3. Spotify'dan Beşiktaşlı müzik severlere müjde
Spotify'dan Beşiktaşlı müzik severlere müjde

Spotify'dan Beşiktaşlı müzik severlere müjde

Ünlü müzik platformu Spotify, Beşiktaş ile bir işbirliği yaptı ve taraftarlar ile futbolcular arasında müzikal bir bağ kuracak yepyeni bir özellik hayata geçirdi.

A+A-

Siyah Beyazlı taraftarlar bundan böyle, Beşiktaş JK’nin resmi Facebook adresi üzerinden “Kartal’ın Sesleri” sekmesini tıklayarak, yıldız oyuncular tarafından hazırlanan çalma listelerini dinleyebilecek.

Beşiktaş JK oyuncularının hazırladığı yeni listelerle her hafta güncellenecek “Kartal’ın Sesleri” sayfasında ilk olarak Quaresma, Marcelo ve Gökhan İnler’in müzik zevklerine göre yarattıkları çalma listeleri taraftara ulaşacak.

Marcelo’nun listesinde ilk üç sırada Kendrick Lamar’dan Money Trees, Drake’ten One Dance ve Ferrugmen’den Climatizar bulunuyor. Gökhan İnler’in ilk 3 tercihini ise Soner Sarıkabadayı’nın Taş, WSTRN’nin Come Down ve Tinie Tempah ile Zara Larsson’ın Girls Like şarkıları oluşturuyor.

Spotify Kartal’ın Sesleri sayfasında takımın idman yaparken ve deplasmana giderken kulüp otobüsünde dinlediği şarkılar gibi çalma listeleri de yer alıyor. Ayrıca siyah beyazlı taraftarlar takımın tüm marşlarına da artık tek bir tıkla ulaşabiliyor.

1-002.png

Önceki ve Sonraki Haberler