Süleyman Seba’nın filmi çekiliyor! Seba’yı canlandıracak kişi belli oldu

Süleyman Seba’nın filmi çekiliyor! Seba’yı canlandıracak kişi belli oldu

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba’nın filmi çekiliyor. İşte film hakkında detaylar...

Ajans Beşiktaş - Milliyet Gazetesi spor yazarı Bilal Meşe, köşe yazısında Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba için bir film çekildiğini duyurdu. Filmde Süleyman Seba'yı oyuncu Mehmet Aslantuğ'un canlandıracağını söyledi.

İşte Bilal Meşe'nin o yazısından konuyla ilgili satırbaşları:

"Efsane Başkan Süleyman Seba’nın belgeseli de, kitabı da yapıldı. Özellikle değerli büyüğüm Faik Gürses ile meslektaşım Gürel Yurttaş, tam bir yıldır hazırladıkları, “Süleyman Seba. Eski dostlar, anılar” kitabı bir hayli ilgi gördü. İkinci baskısı yolda.

Efendim, şu sıralarda efsane başkan Süleyman Ağabey’in bir sinema filmi hazırlığı da var, onu da buradan siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyorum. Değerli sinemacı ve de Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Metin Devrim ile iki arkadaşı Erman Derleyen ve Önder Öngüc, harıl-harıl bu film için çalışıyorlar.

Proje aşamasında olan efsane Başkan Süleyman Seba filminin en kısa sürede gerçekleşeceğini söyledi Metin kardeşim:

'Süleyman Seba, Beşiktaş ve Türk futbolu için büyük değerdir. Belgeseli yapıldı, kitabı da yazıldı. Böylesi bir değeri daha kalıcı kılmak için Efsane Başkan Süleyman Seba ağabeyimizi beyaz perdeye taşıyacağız. Proje tamam, üzerinde çalışıyoruz. Kısa sürede hayata geçireceğiz. Sponsor konusunda da çalışmalarımız son aşamaya geldi.'

Valla, Metin kardeş; bunu benimle paylaşırken çok heyecanlandım. Süleyman Seba’yı da ünlü bir sinema oyuncusu canlandıracak, adı mı Mehmet Aslantuğ... Metin Devrim, konuyu Mehmet Aslantuğ’la konuştuklarını, yönetmenliğini de ünlü sanatçının yapacağını söyledi."

Etiketler :