1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Sumqayıt - Qarabağ Ağdam maçı CANLI İZLE (25.09.2020)
Sumqayıt - Qarabağ Ağdam maçı CANLI İZLE (25.09.2020)

Sumqayıt - Qarabağ Ağdam maçı CANLI İZLE (25.09.2020)

Azerbaycan Premier Ligi'nde Sumqayıt ile Qarabağ Ağdam karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Azerbaycan Premier Ligi'nde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Sumqayıt ile Qarabağ Ağdam arasındaki mücadele olacak. 25 Eylül 2020 Cuma günü oynanacak Sumqayıt - Qarabağ Ağdam maçının başlangıç saati TSİ 18:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki Sumqayıt - Qarabağ Ağdam maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi Sumqayıt ile Qarabağ Ağdam arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Sumqayıt Qarabağ Ağdam maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, Sumqayıt ile Qarabağ Ağdam arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçı izle, Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçı canlı izle, Sumqayıt Qarabağ Ağdam canlı izle, Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçı izle, Sumqayıt Qarabağ Ağdam canlı yayın, Sumqayıt Qarabağ Ağdam canlı periscope, Sumqayıt Qarabağ Ağdam kaçak izle, Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçını canlı yayın, Sumqayıt Qarabağ Ağdam maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Azerbaycan Premier Lig maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Sumqayıt Qarabağ Ağdam canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Bu maçı şifresiz izlemek için, CBC Sport Azerbaycan kanalını tercih edebilirsiniz. CBC Sport canli izlemek için AzerSpace 46° uydusunu kullanmanız gerekiyor. Kanala erişim için uydu anteninizin AzerSpace 46° uydusuna göre ayarlanmış olması gerekiyor.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler