Süper Lig'de en fazla faul yapılan takım Beşiktaş! En fazla kart gören de Beşiktaş...

Süper Lig'de en fazla faul yapılan takım Beşiktaş! En fazla kart gören de Beşiktaş...

Süper Lig'de 28. hafta itibariyle şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, Medipol Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasından en fazla faule maruz kalan, aynı zamanda en fazla kart gören takım Beşiktaş.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'de 28. hafta maçları geride kalırken, şampiyonluk yarışı kıyasıya devam ediyor. Öte yandan şampiyonluk yarışının devam ettiği bu süreçte sezon boyunca hakem kararları spor medyasında en fazla konuşulan konuların başında geldi.

Şampiyonluk yarışında ise dikkat çeken detayların başında ilk 4 sıradaki takımlar arasında en fazla faulün Beşiktaş'a yapıldığı göze çarpıyor. Buna karşın en fazla faule maruz kalan Beşiktaş ise yine ilk 4 sıradaki rakipleri arasında en fazla kart göre takım konumunda.

Süper Lig'de en fazla faul yapılan takımlar

Süper Lig'de 28. hafta maçları geride kalırken, ilk 4 sırada şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Opta verilerine göre en fazla faule maruz kalan takım Beşiktaş. Liste şu şekilde:
1) Beşiktaş: 434
2) Fenerbahçe: 379
3) Başakşehir: 351
4) Galatasaray: 322
 
Süper Lig'de en fazla kart gören takımlar

Öte yandan yine şampiyonluk mücadelesi veren ilk 4 sıradaki Galatasaray, Medipol Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında en fazla kart gören takım Beşiktaş.

SARI KART
Beşiktaş: 69
Fenerbahçe: 64
Galatasaray: 55
Başakşehir: 54

KIRMIZI KART
Beşiktaş: 5
Galatasaray: 5
Fenerbahçe: 4
Başakşehir: 0 (Futbol Arena)

Etiketler :