1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Süper Lig'in 2, 3 ve 4. hafta maç programı açıklandı
Süper Lig'in 2, 3 ve 4. hafta maç programı açıklandı

Süper Lig'in 2, 3 ve 4. hafta maç programı açıklandı

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis sezonu 2, 3 ve 4. hafta müsabaka programı açıklandı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Karşılaşmaların programı şöyle;

2.Hafta

17 Ağustos 2018 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.

DEMİR GRUP SİVASSPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

21.45

18 Ağustos 2018 Cumartesi

BURSASPOR

KAYSERİSPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

19.15

ANTALYASPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

ANTALYA STADYUMU

21.45

YENİ MALATYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

YENİ MALATYA STADYUMU

21.45

19 Ağustos 2018 Pazar

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ERZURUM KAZIM KARABEKİR

19.15

AKHİSARSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

19.15

AYTEMİZ ALANYASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

21.45

GALATASARAY A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADI

21.45

20 Ağustos 2018 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

21.45


 

3.Hafta

24 Ağustos 2018 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ÇAYKUR DİDİ

19.15

25 Ağustos 2018 Cumartesi

MKE ANKARAGÜCÜ

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

19.15

KAYSERİSPOR

YENİ MALATYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

21.45

GÖZTEPE A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

BORNOVA STADI

21.45

26 Ağustos 2018 Pazar

DEMİR GRUP SİVASSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

YENİ 4 EYLÜL STADI

19.15

ATİKER KONYASPOR

BURSASPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

21.45

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

VODAFONE PARK

21.45

27 Ağustos 2018 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

AKHİSARSPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19.15

GALATASARAY A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

TÜRK TELEKOM STADI

21.45


 

4.Hafta

31 Ağustos 2018 Cuma

YENİ MALATYASPOR

ATİKER KONYASPOR

YENİ MALATYA STADYUMU

21.45

1 Eylül 2018 Cumartesi

AKHİSARSPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

19.15

FENERBAHÇE A.Ş.

KAYSERİSPOR

ÜLKER STADYUMU

19.15

AYTEMİZ ALANYASPOR

GÖZTEPE A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

21.45

TRABZONSPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

21.45

2 Eylül 2018 Pazar

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ERZURUM KAZIM KARABEKİR

19.15

KASIMPAŞA A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19.15

ANTALYASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

21.45

BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

21.45

Önceki ve Sonraki Haberler