Tahammül kalmadı!

Tahammül kalmadı!

Sergen Yalçın oyuncularından 3 puan istedi ve "Yüzde 100 hazır hissetmeyen şimdiden söylesin" dedi.

Ajans Beşiktaş - Denizlispor hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik patron Sergen Yalçın, kritik karşılaşma öncesinde oyuncularına uyarılarda bulundu. Ligde son üç haftada sekiz puan kaybettikleri için Denizlispor maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Özellikle bu maçta kayıp yaşamamamız çok önemli. Kendisini yüzde 100 hazır ve güçlü hissetmeyen şimdiden söylesin. Şu anda hata kaldıracak bir lüksümüz yok" sözleriyle oyuncularını uyardı.

Aboubakar'dan vazgeçti

Öte yandan sakatlıklardan dolayı elinde sol kanat oyuncusu kalmayan Sergen Yalçın, bu bölge için daha önce idmanlarda denediği Aboubakar'dan vazgeçti. 47 yaşındaki çalıştırıcı, uzun süredir formsuz olan Âdem Ljajic'i sol kanat adayları arasına ekledi. Bir süredir sakat olan ve salonda çalışan Boşnak asıllı yıldızın, durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sergen Hoca'nın sol kanat için düşündüğü isimler arasında Rıdvan Yılmaz ve Güven Yalçın da bulunuyor.

BURAK'TAN İTİRAF

Lille'de son haftalardaki performansıyla dikkat çeken Burak Yılmaz, gazetecilerin sorularını cevapladı. Beşiktaş'taki ayrılığının sebebini açıklayan Yılmaz, "Kontrat olarak Beşiktaş'a yük oluyordum, ödemekte güçlük çekiyorlardı. Bu yüzden serbest geldim" dedi. (Türkiye Gazetesi - Murad Tamer)

Etiketler :