1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Takımdan kimler ayrılacak?
Takımdan kimler ayrılacak?

Takımdan kimler ayrılacak?

Beşiktaş'ta çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Şenol Güneş yönetimle görüşerek takımda kalacak ve ayrılacak isimlerin bir an önce belli olmasını istedi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Şu ana kadar Ryan Babel, Matej Mitrovic ve Ersan Adem Gülüm'ü kadrosuna katan, aynı zamanda Demba Ba ile de anlaşma sağlayan siyah beyazlılarda takımdan ayrılması muhtemel isimlerin ise durumu henüz netlik kazanmadı.

Bein Sports'un haberine göre Olcay Şahan'ın Trabzonspor'a gitmesi dışında henüz takımdan ayrılan isim bulunmazken Rhodolfo, Aras, Ömer ve Veli'ye birçok kulübün talip olduğu biliniyor.

Defans bölgesindeki isimlerin çokluğu nedeniyle Rhodolfo'nun takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Brezilyalı'nın eski takımı Geremio ile görüştüğü de biliniyor.

Veli Kavlak ve Aras Özbiliz'e hem Türkiye'den hem de yurt dışından birçok kulübün teklifte bulunduğu ancak bu iki isminde takımdan ayrılmaya sıcak bakmadığı öğrenildi.

Şenol Güneş, oyuncularının durumunun bir an önce netleşmesini isterken Tolgay Arslan'ın durumunu da yakından takip ediyor. Trabzonspor'un başarılı futbolcuyu kadrosuna katmayı çok istediği belirtilirken, Tolgay'a yıllık ücret olarak cazip bir teklif sunduğu öğrenildi.

Yıldız futbolcu düşünmek için süre isterken, teklifi kabul etmesi durumda Trabzonspor yönetimi siyah beyazlılarla temasa geçecek.