1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Tavşanlı Linyitspor - Somaspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)
Tavşanlı Linyitspor - Somaspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Tavşanlı Linyitspor - Somaspor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Somaspor, Türkiye Kupası 2. tur maçında Tavşanlı Linyitspor ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI yayınla izlemek mümkün.

A+A-

Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 2. Tur maçında Tavşanlı Linyitspor ile Somaspor kupada karşı karşıya geliyor. Tavşanlı Linyitspor Somaspor maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? Tavşanlı Linyitspor Somaspor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

11 Eylül 2019 (bugün) saat TSİ 15:30'da başlayacak olan Tavşanlı Linyitspor Somaspor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Tavşanlı Linyitspor Somaspor canlı izle" ve "Tavşanlı Linyitspor Somaspor maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Tavşanlı Linyitspor Somaspor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Somaspor ve Tavşanlı Linyitspor taraftarları için Somaspor-Tavşanlı Linyitspor maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Önceki ve Sonraki Haberler