1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Temsilci raporu kurtaracak! Aziz Yıldırım'a sevk yok
Temsilci raporu kurtaracak! Aziz Yıldırım'a sevk yok

Temsilci raporu kurtaracak! Aziz Yıldırım'a sevk yok

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı sonrası gündeme bomba gibi düşen Aziz Yıldırım ile ilgili videonun ardından gözler temsilci raporuna çevrildi.

A+A-

Derbi karşılaşmasında görev alan dört temsilci ve hakemlerin raporları TFF'ye ulaşırken, bu karşılaşmayla ilgili sevk işleminin bugün öğle saatlerinde gerçekleşeceği öğrenildi. Bu karşılaşmanın üst klasman temsilcisi olarak görev yapan ve protokol tribününde yer alan temsilcinin, Aziz Yıldırım'ın kamuoyuna yansıyan görüntülerdeki olayına raporunda yer verdiği ancak uzak olduğu için söylediklerini duymadığı öğrenildi.

Temsilcinin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın oturduğu bölümden sinirli bir şekilde koltuğundan kalkarak el kol hareketleri yaparak protokol tribünü ön sıralarına doğru yöneldiğini ve sinirli hareket ve tavır içinde olduğunu ancak olay mahalline uzak oluşu ve gürültü nedeniyle Yıldırım'ın ne dediğini duyamadığını raporunda yer vermesi Fenerbahçe başkanını sevk tehlikesinden uzak bıraktı.

AZİZ YILDIRIM NELER SÖYLEMİŞTİ?

Beyaz TV'nin ulaştığı görüntülerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sık sık ayağa kalkarak derbinin hakemi Hüseyin Göçek'e tepki göstermesi ve bunlardan birinde TFF'ye tehditlerde savurması dikkat çekti. Yıldırım'ın protokolde yer alan Futbol Federasyonu Başkanvekili Nihat Özdemir ve Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi'ye yönelerek "Yarından itibaren federasyondaki bütün Beşiktaşlı yöneticiler gidecek. Yarından itibaren büyük bir savaş başlayacak. Ayıp bu ne ya... Bu nasıl yönetim? Böyle rezillik görmedim. Hakemler bu Beşiktaş'ı daha ne kadar koruyacak" sözleri kullandı. (Sporx)

Önceki ve Sonraki Haberler